Afsar Timucin Destanlarimiz Pdf Kitap İndir

Afşar Timuçin Destanlarımız ile şiirlerini toparlamış ve derin bir anlatım yakalayarak, hüznün neşesini okuyuculara sunmayı başarmıştır. Afşar Timuçin bir şairden öte felsefecidir, hatta denebilir ki kendi felsefesine incelikli bir anlatım kazandırmak için bunları şiirleştirmiş ve okuyucuların beğenisine sunmuştur. Destanlarımız kitabı şiir kitapları içinde önemli bir yere sahiptir kuşkusuz, ancak Afşar Timuçin’i daha derinlikli tanımak isteyenler bu eserinden başka dokuz on adet daha şiir kitabı olduğunu bilmeliler ve dahası şiir kitapları da tüm kitapları içinde bu kadar fazla olmasına rağmen çok küçük bir yer tutmaktadır. Bu şiir kitapları dışında üçer adet roman ve hikâye kitaplarının da yazarıdır. Yirmiye yakın çeviri yayınlamıştır. Ancak onun kitapları arasında inceleme, araştırma ve deneme kitapları yirmiden fazla sayısıyla gerçekten kumayı hak eden eserlerdir.

pdfkitaparsivi.net keyifli okumalar diler.

[sociallocker id=”368″]”http://link.tl/16qhv“[/sociallocker]

Afsar-Timucin-Destanlarimiz-pdf-kitabi

Afsar-Timucin-Destanlarimiz-pdf-kitabi

 

3 Yorum

  • Zeynep Tekavut 17 Kasım 2017, 17:13

    Bir edebiyatçı olarak yeni destanlar okuyorum. Bu kitabı da bunun için indirdim ve iyi ki indirmişim. Böylece yeni bir yazar tanımış oldum.

  • Oktay Efendi 17 Kasım 2017, 19:16

    Kitapta çok derin anlamlar içeren şiirler bulunmaktadır bir kaç ay önce okumuştum tekrar bulup okumak istedim, defalarca okumak isteyeceğiniz bir kitaptır.

  • ilkay düşün 22 Kasım 2017, 18:58

    Bir çok okur gördüğüm kadarıyla destanlarımız kitabından sonra afsar timucin’in diğer 19 kitabındanda en az birini alıp okumuştur.