Anna Todd – After 4: Mutluluk Pdf Kitap İndir

Ünlü yazar Anna Todd tarafından ele alınan After 4: Mutluluk isimli roman büyük bir ilgi görmüştür. Okurlar tarafından beğeni toplayan bu romanda yazarın bakış açısı ve olayı anlatış tarzı dikkat çeken unsurlarında başında yer almaktadır. Eğer farklı bir tat arıyorsanız ve kitap okurken heyecanlandıracak gelişmelere açıksanız Anna Todd’un bu serisini okuyabilirsiniz. Olayların birbiri ardında sıralanışı ve ana hikaye bakımından dikkat çeken kitabın tanıtım bülteninde anlatılanlar ise beğeni toplayan bir diğer önemli noktadır. Tessa ile Hardin isimli karakterin var olan tüm zorluklara karşı mücadelesini konu alan bu romanda ikilinin aşk hikayesinin nasıl sonlanacağı ise merak ediliyor. Bu hikaye sizi derinden etkileyecek noktalara sahiptir.

Anna Todd After 4: Mutluluk isimli romanın tanıtım bülteninde yer alan ifadeler şu şekildedir; Hayat Tessa ile Hardin için güçlüklerle doluydu ancak karşılaştıkları her zorluk tutkulu aşklarını daha da güçlendirdi. Ne var ki geçmişin sırları açığa çıktığında Hardin aşılmaz duvarlarının ardına sığınır, Tessa’nın hayatında ise bambaşka bir trajedi baş gösterir. Artık Hardin’le tanıştığı zamanki o sevimli, sempatik ve iyi kız değildir; tıpkı âşık olduğu Hardin’in artık zalim ve kaprisli olmadığı gibi. Tessa, Hardin’in biriken öfkesinin farkındadır ve duygu patlaması yaşadığında onu sakinleştirebilecek tek kişinin kendisi olduğunu bilir. Hardin’in ona ihtiyacı vardır.

Fakat geçmişin sırları gün ışığına çıktıkça Hardin’in karamsarlığı da büyür ve hayatındaki herkesle birlikte Tessa’yı da kendinden uzaklaştırır. Tessa bu kez kendini feda etmeden onu kurtaramayacağının farkında olsa da hemen pes etmez. Peki, Tessa kimin için savaşmaktadır? Hardin için mi yoksa kendisi için mi?

Onu seviyordum; Tanrı biliyordu ya bu adamı seviyordum. Onca ayrılığın, onca kargaşanın içinden ruhuma süzülmüş ve oraya hiç unutamayacağım şekilde izini bırakmıştı. İstesem de unutamazdım; zaten becerememiştim. Hayatıma devam edebilmek için günlerce uğraşmış, zihnimi ondan uzak tutmak uğruna kendimi meşgul etmeye çalışmıştım.

Elbette işe yaramamış ve onu hiçbir zaman aklımdan çıkaramamıştım. Artık işleri kendimizce yoluna koymayı kabul ettiğim için sonunda her şeyin düzeleceğini hissediyordum. Bir zamanlar hayal ettiğim gibi bir çift olabilirdik.

“Seni her zaman seveceğimi bilmen gerekirdi. Sen beni… ben yapıyorsun, Tessa ve bunu asla unutmayacağım,” demişti.

Yorum Yapılmamış

Yorumlar kapalı.