Arama Motoru Taktikleri Pdf Kitap İndir

Günümüzde firmanız için oluşturduğunuz web sayfanızı ya da kişisel bloğunuzu arama motorları olmadan, pek de hedeflediğiniz kitleye ulaştırmanız olası değildir.  İnternet ortamının bu rekabetçi ortamında, sizinle aynı kategoride de pek çok web sitesi olacağından arama sonuçlarında yukarılarda çıkabilmek için arama motorlarının sitenize daha fazla güveniyor ve kalitesinden daha fazla emin olması gerekmektedir. Arama Motoru Taktikleri kullanılarak başarıya ulaşmak mümkün. Peki ya bunu nasıl başaracaksınız?

E-ticaret okulunun hazırladığı Arama Motoru Taktikleri kitabı tam da bu sorunun cevabını veriyor. Sitenizi üst sıralara taşımak için uygulamanız gereken tüm taktikler bu kitapta. İnternetin hızla evirilen dünyasına ayak uydurmanızın temel şartı arama motorlarında üst sıralarda olabilmekten geçiyor.

pdfkitaparsivi.net keyifli okumalar diler.

[sociallocker id=”368″]”http://link.tl/190Us“[/sociallocker]

Arama-Motoru-Taktikleri-pdf-kitabi

Arama-Motoru-Taktikleri-pdf-kitabi

 

3 Yorum

  • Duman İnce 8 Eylül 2016, 15:19

    Kitabı daha önceden satın almıştım gerçekten çok faydalı bir kitap, adım adım neler yapılması gerektiğini çok net bir şekilde anlatan oldukça iyi bir kitap, teşekkürler.

  • Mehmet Kılıç 8 Eylül 2016, 15:20

    Seo taktikleri diye bir kitap vardı geçen başka bir sitede görmüştüm ama indirememiştim onu bulma şansın var mı? Bu kitabı da indiriyorum ama onu da bulup sitede paylaşırsan sevinirim 🙂

  • Volkan Ermiş 17 Kasım 2017, 16:57

    Bir web siteniz varsa ve Google’da üst sıralara çıkmak istiyorsanız kesinlikle SEO denilen kavramı adınız gibi bilmelisiniz. Bu kitaptaki taktikleri uygulayarak başarı sağlayabilirsiniz.