Christina Lauren – Harika Çapkın Pdf Kitap İndir

Birçok okur aşk hayatına farklı yönlerden yaklaşan ve bakış açısı konusunda iyi bir alternatif sunan kitapları tercih etmektedir. Ünlü yazar Christina Lauren’de bu konuda iyi bir örnek ortaya koymuştur. Harika Çapkın isimli kitap son dönemlerde çıkış yapan en iyi aşk kitaplarından birisidir. Önemli eserler arasına da giren ve okurlardan olumlu tepki alan Harika Çapkın isimli kitabı okuyarak siz de aşk ile ilgili farklı bir bakış açısına sahip olabilirsiniz. Karşınızdaki insana yönelik beslediğiniz duyguların aşk olduğuna veya aşk yaşadığınıza emin misiniz? Peki bu duygunun var olan tüm sonuçlarına katlanmaya hazır mısınız? İşte tüm bu soruların yanıtını kitapta yer alan karakterler vermektedir. Siz de kitabı okuyarak farklı bir deneyim kazanabilirsiniz.

Christina Lauren’in ortaya koyduğu muhteşem eserin tanıtım bülteninde yer verdiği kısa metin bizlere her şeyi anlatıyor. Bu metinde yer alan ifadeler şu şekildedir; ”Aşkta tecrübe diye bir şey yoktur zira her sevda acemi âşıkların bir oyunudur.

ARKADAŞLIK + SEKS = AŞK
AŞK – GÜVEN / CESARET = WH
W x H = ?

Hanna yirmi dört yaşında güzel mi güzel bir bilim insanıdır. Ancak kafasını laboratuvarından dışarı çıkarmadığı için ağabeyi ona en iyi arkadaşı Will’le dışarı çıkmasını tavsiye eder. Will… hani şu Hanna on iki yaşındayken evlerine gelip giden yakışıklı çocuk. Hani şu her kadının hasta olduğu Çapkın Will…

Şimdilerde otuz bir yaşına gelmiş olan Will, Hanna’ya “sosyalleşme” konusunda dersler verecektir. Hem de ne sosyalleşme! Ancak bu çapkından alınan aşk ve ilişki dersleri pek yolunda gitmez ve her ikisi de yıldırım çarpmışa döner. Toparlanmak içinse önce kendilerine şu üç harfli malum duyguyu itiraf etmeleri gerekmektedir.

“Harika Serisi, tutku dolu bir aşk hikâyesi ile haşarı bir erotizmin kusursuz karışımı. Son kelimesine gelene kadar kitapları elinizden bırakamayacaksınız.”

Yukarıda yer alan ifadelerden anlayacağımız üzere Will ve Hanna’nın arasındaki ilişki boyutunu gözler önüne seriyor. Hanna’nın Will’e karşı hisleri sizce samimi mi? Will Hanna’ya hangi duyguları besliyor? tüm bu soruları yanıtlamak için bu keyifli eseri okuyabilirsiniz.

Yorum Yapılmamış

Yorumlar kapalı.