Cinda Williams Chima – Savaşçı Varis Pdf Kitap İndir

Ünlü yazar Cinda Williams Chima son eseri Savaşçı Varis ile okurların beğenisi toplamıştır. Farklı bir hikayeyi ele alan ve yaklaşımı ile dikkat çeken Cinda Williams Chima, Savaşçı Varis’te birbirinden farklı olaylara değinmiştir. Aynı zamanda savaşın ortasında kalan genç bir adamın bu süreçte nasıl bir olgunlaşma yaşadığını gözler önüne seren detaylar okurları etkileyen ana noktalardan birisi olmuştur. Bazen birbiri ile savaşmak zorunda kalan haneler bazense hiç ummadığı sonuçlara gebe kalır. Savaşçı Varis isimli eserde de bu tür detayları görebilmeniz mümkündür. Eğer atmosfer olarak farklı bir hikaye arıyorsanız Cinda Williams Chima’nın hazırladığı Savaşçı Eser sizleri yeteri kadar tatmin edecektir. İlgili eserin tanıtım bülteninden bilgi alabilirsiniz.

Cinda Williams Chima’nın yazdığı Savaşçı Varis isimli eserin tanıtım bülteninde şu ifadelere yer verilmiştir; ”Gerçek dünya ile efsaneyi ayıran gizemli bir perdenin ardında, birbiriyle mücadele eden iki büyük hane… Büyüye ve onun gizli emanetine hükmetme savaşının ortasında kalan genç bir adam…

On altı yaşındaki Jack, Ohio’nun ufak bir kasabasında harika bir hayat sürmektedir. Onu lisedeki sınıf arkadaşlarından ayıran ise her gün almak zorunda olduğu ilaç ve göğsündeki büyük yara izidir. Jack bir gün ilacını almayı unuttuğunda aniden kendini hiç olmadığı kadar güçlü ve özgüvenli hisseder. Ancak gücüne hâkim olamayıp futbol seçmelerinde bir oyuncuyu öldürmesine ramak kalınca ürpertici gerçeği öğrenir: O aslında aramızda yaşayan büyülü insanların oluşturduğu gizli bir topluluğun, Weirlind’in üyesidir.

Bu topluluğun başında da birbiriyle rekabet halindeki Kızıl Gül ile Beyaz Gül Haneleri yer almaktadır ve güçlerinin kaynağı Oyun’dan gelmektedir. Savaşçıların ölümüne dövüştüğü bu turnuvada kazanan hane Weir’i yönetmektedir.

Ve Jack basit bir Weirlind üyesi olmadığını, aynı zamanda son savaşçılardan biri olduğunu, tam da iki hanenin turnuva için oyuncu aradığı bir zamanda öğrenecektir.

“Chima’nın geniş hayal gücünün ürünü olan bu dünyada, şaşırtmaca ve sürprizler, kurgu geliştikçe daha da anlam kazanıyor. Tıbbi manipülasyonlar, hiyerarşik toplumlar ve eğlencesine kan hırsı gibi konuların işlendiği ahlaki alt metin sürekli gelişirken hızı da asla kesilmiyor. Macera, fantazya ve bilgisayar oyunu seven okurlar bu kitabın içinde kaybolacaklar.”

Yorum Yapılmamış

Yorumlar kapalı.