Debbie Macomber – Kıvılcım Sahili Kitabı Pdf İndir

Bu hayatta her zaman güzel şeyler olmuyor. Debbie Macomber Kıvılcım Sahili ile kötü geçireceğin zamanlar geldiği zaman yaşam enerjin ile içindeki sevgiyi canlı tut.

Debbie Macomber in renkli dünyamıza kazandırdığı Kıvılcım Sahili kitabını bu yazımızda sizlerle inceliyoruz.

Kıymetli kitapsever dostum,
Yakın zamanlarda bizi çok şaşırtan bir olayın olduğunu duymuşsundur. Damadım Seth ve kızım Justine yakın zamanda çıkan yangında restorantlarını kaybettiler. Deniz Feneri Restorantı soruşturması devam ediyor ama yine de içim rahat değil. Bunun sorumlusu olarak bir numaralı şüpheli yangından sonra ortalıktan kaybolan Anson Butler.

Justine ve Seth kaybettiklerinin ardından hüzne kapılmadan hayatlarını sürdürüp gelecek planlaması yapıyorlar. ( Böyle zamanlarda evlilik yürütmenin ne güç olduğunu bilirsin ) olaylardan sonra sadece kötü şeyler yaşamıyorlar. Sevgili torunum Leif artık onlarla beraber evlerinde Rainier Yolu’nda yaşıyor.

Cedar Cove’daki hayat herkes için devam ediyor. Evlilikler, doğumlar, toplantılar ve arada sırada patlayıveren skandallar… Neyse, bunları sonra konuşuruz. Şimdi sizleri hayat dolu bu kasabayla baş başa bırakıyorum.
-Olivia-

“Cedar Cove serisindeki kitaplar, inanılmaz keyifli ve bağımlılık yapıyor.”
-Publishers Weekly-

“Macomber’ın birbirlerine cesaret ve destek veren sevgi dolu karakterleri, umudu ve aşkı hiç beklenmedik yerlerde buluyor.”
-Booklist-

pdfkitaparsivi.net keyifli okumalar diler.

[sociallocker id=”368″]”http://link.tl/16qhv“[/sociallocker]

Debbie-Macomber – Kivilcim-Sahili-pdf-kitabi

Debbie-Macomber – Kivilcim-Sahili-pdf-kitabi

Yorum Yapılmamış

Yorumlar kapalı.