Feng Shui – Rüzgar ve Su Pdf Kitap İndir

Çince “rüzgar” ve “su” anlamına gelen “Feng Shui“, insanlar ve çevreleri arasındaki ilişkiyi konu alan bir Çin öğretisidir. Geçmişi çok eskilere dayanan bu “mekan düzenleme sanatı“, doğa ile insan arasında bir denge ve uyum yaratmayı hedeflemektedir. Hem doğaya hem de kendilerine yabancılaşan metropol insanlarına huzuru, rahatı ve dinginliği, yeniden anımsatmakta ve yaşatmaktadır.
Feng Shui kitabı taoist bir doğa felsefesine dayansa da dini bir inanç veya bir tarikat değildir. Doğa ve insan arasındaki enerji etkileşimini dengeleyen, yaşam enerjimizi düzene sokan, kişilerin bulunduğu ortamları daha yaşanılası kılan estetik bir sanattır. Dini inancınız ne olursa olsun bu sanattan yararlanabilirsiniz.
pdfkitaparsivi.net keyifli okumalar diler.

[sociallocker id=”368″]”http://link.tl/190Tl“[/sociallocker]

 

feng-shui-ruzgarve-su-kitabi-pdf-indir

feng-shui-ruzgarve-su-kitabi-pdf-indir

 

 

2 Yorum

  • Leyla Tokgöz 1 Eylül 2016, 14:28

    Gerçekten çok faydalı bir kitap, bir ay önce okumuştum bu kitabı, insan ve doğa arasındaki bağlantıyı çok net anlatan bir kitap olmuş, herkesin okumasını tavsiye ederim.

  • Cennet Aydın 17 Kasım 2017, 17:26

    Uzak doğuya ilginiz var ise bu kitabı hemen indirin derim. Feng Shui yaşamı düzene sokan bir sanat akımıdır. Amacı insanın huzur bulmasıdır.