Francesc Miralles, Care Santos – Vabeste Pdf Kitap İndir

Ünlü yazar Francesc Miralles, Care Santos’un unutulmaz eseri Vabeste okurlar tarafından tam not alan öyküler arasına adını yazmıştır. Farklı anlatım biçimi olay örgüsü ve karakterleri ile dikkat çeken Vabeste son zamanların en fazla okur toplayan isimlerinden birisidir. Okurların en çok takdir ettiği nokta ise olay örgüsüdür. Vabeste bu konuda eşsiz bir grafik çizmiştir. 36 yaşındaki Iris’in ailesi olmadan çıktığı sonsuz yolculukta neler yaşadığını anlatan bu hikaye hem hüzünlü hem de eğlenceli noktaları içerisinde barındırıyor. Özellikle Iris’in ailesini kaybetmesi büyük bir yıkım olarak tanımlanıyor. Okurlar ise bu noktada hüzün dolu anlar yaşıyor. Eğer siz de farklı türde roman okumak istiyorsanız Vabeste’yi deneyebilirsiniz.

Vabeste isimli romanın tanıtım bülteninde yer alan ifadeler şu şekildedir; ”Dünyanın en güzel yeri işte tam burası!

Tüm ailesini bir kazada kaybeden 36 yaşındaki Iris hayatının paramparça olduğunu düşünmektedir. Gri ve soğuk bir öğleden sonrasında, dünyanın onun için hiçbir anlamının olmadığı bir günde, bir daha eve dönmemek üzere sokaklara çıkar.

Tam delice bir şey yapmayı aklından geçirirken sokakta daha önce hiç farkına varmadığı bir kafe görür. Kafenin ilginç bir adı vardır: Dünyanın en güzel yeri işte tam da burası. Kafe o kadar ilgisini çeker ki hemen içeri girer. Kafede Luca isminde bir İtalyan’la karşılaşır ve altı gün boyunca kafenin altı farklı masasında onunla sohbet eder. İşte tam da bu noktada başlayan harika şeyler bu kafeye vabeste idi…

“Mutluluk üzerine küçük bir ders veren ve kalbe işleyen bir hikâye.”

– Aqua

“Okuyanın hayatını değiştirecek içeriğe sahip nadir kitaplardan biri…”

– Cuerpo Mente

“Gündelik hayatta mutluluğa ulaşmanın sırrı burada.”

– Mente Sana

“Toplumun hırçın doğasını kıran spritüel ve psikolojik bir terapi.”

– Psychologıes

“İlham verici bir roman… Gündelik mutluluk üzerine kısa bir ders veriyor…”

– Salud Vital”

Yukarıda görüldüğü üzere kitap muhteşem bir anlatım biçimine sahip. Tanıtım bülteninde yer alan ifadeler dikkate alındığında farklı bir öykü olduğunu hissedebilirsiniz. Bu eşsiz öyküyü okuyarak kendinize iyi bir alternatif ve sağlam bir arşiv oluşturabilirsiniz.

Yorum Yapılmamış

Yorumlar kapalı.