Gilles Deleuze Felix Guattari – Felsefe Nedir Pdf Kitap İndir

Gilles Deluze, Guattari ile birlikte hazırladığı bu “Felsefe Nedir” isimli kitabıyla birlikte, uzun yıllar boyunca ortaya koyduğu fikirlerini, düzenli bir şekilde sunma imkanına kavuşmuş, bu kitabıyla birlikte çağdaş felsefede yeni kapılar aralamayı amaçlamıştır. Raymond Bellour kitap hakkındaki önsözünde Felsefe Nedir kitabı için açıksözlü ve cesur bir şekilde ortaya konan fikirler nedeniyle okuması zor bir kitap olarak nitelemiş ve yeterli cesarete sahip olmadan okuyacak okuyucular için şaşırtıcı olacağını belirtmiştir.

Okuyucuların kendisini sıfırlamaya ve hayatın bu büyük karmaşa ve kaosu karşısında okuyucuyu kendi zar atımını gerçekleştirmeye davet eden bu kitapta felsefenin temelleri ve çekinceleri adına çok şey bulacaksınız.

pdfkitaparsivi.net keyifli okumalar diler.

[sociallocker id=”368″]”http://link.tl/190Tx“[/sociallocker]

gilles-deleuze-felix-guattari-felsefe-nedir-kitabi-pdf-indir

gilles-deleuze-felix-guattari-felsefe-nedir-kitabi-pdf-indir

 

2 Yorum

  • Merve Özbey 3 Eylül 2016, 13:58

    İndirme linkinde problem var sanırım, dosyayı bana mail atabilir misiniz? Ya da linki düzeldiğinde indirebilirim. Çok güzel kitaplar paylaşıyorsunuz teşekkürler.

    Felsefe konularında yeni çıkan kitaplardan bulabildiğiniz olursa bana mail atabilir misiniz?

  • Murat Barut 17 Kasım 2017, 17:10

    Felsefeye yeni giriş yaptığım için bu kitabı tercih ettim. İleride felsefeye daha fazla zaman ayırmak istiyorum. Felsefe bir düşünce tarzıdır.