Glenn Meade – Brandenburg Pdf Kitap İndir

Ünlü yazar Glenn Meade’nin ele aldığı Brandenburg isimli roman son dönemlerin en etkileyici kitapları arasında yer almayı başarmıştır. Sokakta burulan bir eylemcinin hayatına değinen kitap farklı noktaları da ele alarak bir iç savaşın nelere sebep olabileceğine de vurgu yapıyor. Eylemcinin yaşadıkları, savunduğu düşünceleri ve geriye bıraktıkları sizi derinden etkileyecek. Eğer ilginizi çeken bir tür olduğuna inanıyorsanız kitabı denemenizi tavsiye ediyoruz. Kitaptaki bakış açısı, karakter betimlemeleri ve olay örgüsü sizi derinden etkileyecektir. Olaylara tek bir pencereden bakmayan yazar farklı duyguları da ele alarak dikkat çekici bir tablo sergiliyor. Brandenburg ile birlikte siz de hüzünlü bir romanın sayfalarında kaybolacaksınız .Bu kitap arşivinizin vazgeçilmezi olacak.

Glenn Meade’nin ünlü romanı Brandenburg’un tanıtım bülteninde yer alan ifadeler şu şekildedir; ”80’li yıllarda bir eylemci Berlin’deki sokak ortasında vurulur. Paraguay’da bir arabanın çarpıp kaçtığı bir kişi çok geçmeden can verir. Yaşlı bir işadamı, Asuncion’daki görkemli malikanesinde kafasına kurşun sıkarak intihar eder. Bu ölümlerin birbiriyle bağlantılı olduğuna inanan Gazeteci Rudi Hernandz ise olayı çözemeden korkunç bir cinayete kurban gidecektir.

Gazetecinin akrabası Erica, AB’ye bağlı Avrupa Güvenlik İdaresi’nde uzman olarak çalışan Volkmann’ı araştırmayı sürdürmeye ikna eder. Başlangıçta Volkmann’ın elinde işe yarar hiçbir ipucu yoktur. Sadece banda alınmış anlamsız bir konuşma ve yarısı yanmış, eski, siyah beyaz bir fotoğraf… Bu fotoğraf Avrupa tarihini elli yıl geriye götürecek korkunç bir planı açığa çıkarır: Bugün de tekrarlanabileceğini bildiğimiz için, büsbütün korkunçlaşan bir planın…

Volkmann’ın artık kendi geçmişinin acılarıyla yüzleşmekten başka çaresi yoktur.

“Gerilim türünün en iyileri arasında yerini alan, soluk soluğa okurken keyif duyacağınız bir eser. İnsanı sarsacak kadar gerçekçi.”
– Campbell Armstrong-

“Best-seller kitapların tüm özelliklerini taşıyor. Egzotik mekanlar, müthiş bir kurgu, gerçekçi karakterler ve diyaloglar. Gerçekten çok başarılı.”
– Ted Allbeury-”

Yukarıdaki ifadelerden anlaşılacağı üzere hikayenin birçok mekanda hazırlandığı ve sizlere sunulduğunu net bir şekilde görebilirsiniz. Eğer bu tür romanlar dikkatinizi çekiyorsa muhakkak denemelisiniz. Brandenburg sizin politik gelişmelere ve hayata bakış açınızı değiştirebilir.

Yorum Yapılmamış

Yorumlar kapalı.