Jamie McGuire – Tatlı Yalan Pdf Kitap İndir

Dünyaca ünlü yazar Jamie McGuier’nin muhteşem eseri Tatlı Yalan okurlar tarafından tam not alan eserlerden birisidir. Okurların beğendiği Tatlı Yalan isimli kitabın anlatım tarzı ve ele aldığı konu dikkat çekici boyuttadır. Jamie McGuire’nin olaylara bakış açısı çok farklıdır. Bu nedenle yaşanan olayların farklı boyutlarını görmek mümkündür. Thomas Maddox ve onun küçük kardeşi Travis’in hayatına odaklanan Tatlı Hayat isimli eserde hem aşk hem de problemli bir ilişki göreceğiz. Jamie McGuire’nin eserinde yer alan bu karakterler bazı zamanlarda sizin düşünce yapınıza ters düşen duygusal gelişimler gösterecek bazı zamanlarda ise sizi şaşırtacak. Özellikle Thomas Maddox üzerine kurulu olan bu eser, size farklı duygular yaşatacak.

 

Tatlı Yalan isimli eserin tanıtım bülteninde yer alan ifadeler şu şekildedir; ”Tatlı Bela ve Ayaklı Bela kitaplarının #1 New York Times Çoksatan Yazarından. Bir Maddox erkeği severse, bu sonsuza kadardır. Ama ya ilk aşkı siz değilseniz?

Kendini beğenmiş, katı ve acımasız Thomas Maddox, istihbarat bürosunun sahip olduğu en iyi ajandı. Ne kadar hayat kurtarmış olursa olsun, bir tanesi için eli kolu bağlıydı: Küçük kardeşi Travis hapis cezasıyla karşı karşıyaydı. Travis’in tek kurtuluş şansı mafyayla olan sıra dışı bağıydı. Thomas, kardeşi Travis’i kurtarabilmek için FBI ile bir anlaşma yapmıştı.

Liis Lindy işiyle evli, inatçı ve cüretkâr bir FBI ajanıydı ve her nasıl oluyorsa Thomas’ı yumuşatabilen tek kişiydi. Bu da onu Thomas’a eşlik edecek ideal kişi haline getiriyordu. Bir çift gibi görünerek Travis ve Abby’nin bir plajda yapılacak yemin tazeleme törenine katılacak ve Travis’e artık FBI için çalışması gerektiği haberini vereceklerdi. Fakat görevleri sona erip de artık rol yapmalarına gerek kalmadığında ne olacaktı?

Maddox Kardeşler serisinin bu ikinci kitabında, gizemli Thomas Maddox’un dünyasını tanıyacak ve bu anlaşılması güç adamın ilk aşkı olmasa bile son aşkı olmanın ne kadar güzel olabileceğini göreceğiz”

Yukarıdaki ifadelerden anlaşıldığı üzere biraz aykırı hareketleri olsa da Thomas Maddox’un neler yaşadığına ve nasıl duygusal değişimler gösterdiğine yakından şahit olmak keyifli bir deneyim olacak.

Yorum Yapılmamış

Yorumlar kapalı.