Jenny Han – Not: Seni Hala Seviyorum Pdf Kitap İndir

Ünlü yazar Jenny Han’ın muhteşem eseri Not: Seni Hala Seviyorum büyük ilgi görmüştür. Okurlar tarafından beğeni toplayan bu eser tam not almayı başaran nadir eserler arasında yer alıyor. Aşk gibi önemli bir duygunun nelere sebep olabileceğini en ince ayrıntısına kadar işleyen bu yazar, muhteşem ayrıntılara yer vermiştir. Eserde yer alan Peter isimli karakterin eski sevgilisi ile başı derttedir. Çünkü gelecek zamanda onu bekleyen tehlikelerden habersiz bir şekilde hayatına devam etmektedir. Bu tehlikeler daha çok duygusal çöküntülerden ibarettir. Kişilerin bu tür tehlikeler ile bireysel olarak mücadele etmesi zordur. Peter isimli karakterin de bu konuda yapabilecekleri sınırlıdır. Peki karakterin ne yapması gerekiyor?

Jenny Han’ın Not: Seni Hala Seviyorum isimli eserinin tanıtım bülteninde yer alan ifadeler şu şekildedir;İlişki oyunları bir gün gerçek olunca işler zorlaşmaya başlar, internette yayılan ve bütün okulun izlediği öpüşme videolarıyla da iyice karmaşık bir hal alır. Üstüne üstlük Peter eski sevgilisiyle daha çok vakit geçirmeye başlar. Yoksa onu hâlâ unutamamış mıdır? Bu sırada, geçmişinde önemli bir yere sahip olan John yeniden ortaya çıkınca Lara Jean ondan hâlâ çok hoşlandığını fark eder. Peki aynı anda iki kişiden hoşlanmak mümkün mü? Lara Jean bu sıkıntılı ve kafa karışıklığıyla dolu süreci atlatmayı başarabilecek mi?

“Samimi diyaloglar, kalpleri ısıtacak kardeşlik bağı ve gerçekçi anlatımıyla kitaplığınızda kesinlikle bulunması gereken bir kitap.”

Tanıtım bülteninden de anlaşılacağı üzere kitaptaki karakterlerin neler yaşadığını tahmin etmek zor olmayacaktır. Siz de bu duygu karmaşasından çıkmak ve kitabın muhteşem ayrıntıları arasında kaybolmak istiyorsanız bu eseri deneyebilirsiniz. Jenny Han sizler için farklı bir bakış açısı ile olaya yanaşmış ve sizleri aydınlatmıştır. Okurların dikkatini çeken bölümler arasında birçok ayrıntı bulunmaktadır. Özellikle karakterlerin yeni tanıdıkları insanlara karşı bakışları ve düşünceleri kitabı eşsiz kılan yönlerin başında gelmektedir. Jenny Han’ın eşsiz eser Not: Seni Hala Seviyorum’u deneyerek farklı türde içerik deneyiminizi arttırabilirsiniz. Yazarın sunmuş olduğu bazı ayrıntılar ise kitabın sürpriz noktalarını açığa çıkarıyor. Bakalım keşfedebilecek misiniz?

Yorum Yapılmamış

Yorumlar kapalı.