Jenny Lawson – Hiç Olmamış Gibi Yapalım Pdf Kitap İndir

Jenny Lawson isimli ünlü yazarın ele aldığı kitapta internet dünyası içerisinde yer alan bir blog yazarının yaşadıkları ele alınıyor. Bu dünyanın ne kadar acımasız ve rekabet oranı yüksek olan bir yer olduğunu bilmemek imkansız. Bu nedenle ilgili dünyada kendi yaşantısını dilediği şekilde yaşayan bir yazarın kaleminden çıkanlar biraz mizahi eleştiriyi de içerisinde barındırıyor. Eğer bu türde keyifli bir hikaye okumak istiyorsanız Hiç Olmamış Gibi Yapalım isimli e kitap sizin için ideal bir hikaye olacak. Farklı türde hikayelere açık olan ve bu tür hikayeleri sürekli olarak deneyen okurlar Hiç Olmamış Gibi Yapalım isimli eseri de beğenmiştir. Siz de bu türdeki eserleri deneyerek farklı bir deneyim kazanabilirsiniz.

Jenny Lawson’un kaleme aldığı Hiç Olmamış Gibi Yapalım isimli hikayenin basın bülteninde yer alan tanıtım yazısı şu şekildedir; ”Bu kitapta her şey var, aklınıza ne gelirse… Ve ne gelmezse!

“Bu kitap şaşırtıcı bir keşifle ilgili; korkutucu biçimde insani anların -sanki hiç olmamışlar gibi yapmayı tercih ettiğimiz anların- aslında bizi bugün olduğumuz kişiye dönüştüren anlar olduklarının keşfi. Hayatımın en iyi hikâyelerini bu kitaba sakladım.”

Forbes dergisinin “kadınlara yönelik en iyi 100 internet sitesi” listesinde yer alan bloggess.com ile dünya çapında üne kavuşan çılgın, ironik, komik ve samimi blog yazarı Jenny Lawson`ın hayatından kesitler okurken “bu ne biçim hayat böyle?” diyeceksiniz.

Son yılların eğlenceli kitabı. Üstelik -neredeyse- gerçek anılardan oluşuyor!

2011 Weblog ödüllerinde finalistlerden biri olan Jenny Lawson`ın anılarından oluşan Hiç Olmamış Gibi Yapalım, Goodreads.com`da aldığı binlerce oyla 2012`nin “en iyi mizah kitabı” seçildi.

“Lawson sizi gülmekten kırıp geçirecek, hatta bazen gülmemeniz gereken durumlar olacak, çünkü cehenneme gideceksiniz bu kahkahalar yüzünden. O yüzden siz bu kitabı okumayın, en mantıklısı bu herhalde.”

Yukarıdaki tanıtım bülteninde yer alan açıklamalardan da anlaşılacağı üzere kitap ödül almış önemli bir eserdir. Bu türde eserlere destek olmalı ve bu tür eserleri okuyarak farklı bir bakış açısı edinmelisiniz. Eğer kitap okumayı seviyorsanız eğlenceli hikayelerden birisi olan Hiç Olmamış Gibi Yapalım’ı siz de çok seveceksiniz.

Yorum Yapılmamış

Yorumlar kapalı.