John Steinbeck – Uzun Vadi Pdf Kitap İndir

Ünlü yazar John Steinbeck yeni romanı Uzun Vadi ile okurlarına muhteşem bir deneyim yaşatıyor. Olayı farklı yönleri ile alanve bakış açısı ile dikkat çeken John Steinbeck kitabında eşsiz bir atmosfer sunuyor. Kitap okumayı sevenlerin vazgeçilmez romanlarından birisi olan Uzun Vadi, anlatım türüyle de dikkat çekiyor. Karakterlerin betimlemesi son derece özgün bir şekilde yapılmış olup bu türde ilk kez örnek teşkil ediyor olması da dikkat çekici boyuttadır. Uzun Vadi kitabı ile birlikte romanlara bakış açınızı değiştirebilecek ve bu tatlı öyküde kendinize yer bulabileceksiniz. John Steinbeck’in Uzun Vadi isimli romanı Yalın Karabey ve Zeynep Avcı tarafından çevrilerek ülkemizde yayınlanmaktadır. Yeni basımı kısa sürede temin edebilirsiniz.

John Steinbeck’in Uzun Vadi isimli kitabı 158 sayfalık harika bir ayrıntıyı sizlere aktarıyor. Dünya Klasikleri arasında da yer alan Uzun Vadi romanı, birçok kişi tarafından okunmuş olup beğeni toplamıştır. Hakkında çok fazla bilgi bulunan ve ön bilgi ile okuru kendisine çeken bu kitap samimi anlatım diliyle de dikkat çekiyor. Son zamanlarda bu anlatım türünü başarılı bir şekilde kullanan yazar sayısı bir hayli artış görmüştür. John Steinbeck’in Uzun Vadi romanında da bu başarı oranına dahil olduğunu görmek mümkündür. Eğer kendinize farklı bir tat arıyorsanız bu dünya klasiğini temin edebilir ve güzel bir deneyim yaşayabilirsiniz. John Steinbeck’in eşsiz romanında anlattıklarına şahit olmak için hala vaktiniz var.

Salinas vadisinin tepesinden, kanyonundan, küçük kasabasından geçerek sıradan insanların küçük, yalın dünyalarından evrensel temalar yaratmayı yine başarıyor. 1930’lar Amerikası’nın üzgün ama umutlu, yalnız ama dirençli karakterleri; kent ve kır, geçmiş ve gelecek arasındaki çelişkilerle boğuşurken, Steinbeck her zamanki titizliğiyle projeksiyonu yazından çok okura döndürüp, başka tür bir açıya yöneltiyor. İnsanın yaşadığı coğrafya, zaman ve mekânla ilişkisini incelikli bir biçimde yansıtan öyküler, uzak, değişik ve bir o kadar da benzer dünyaların kapılarını kimi zaman bir çiçek adı, kimi zaman da küçük bir tasvirle açıyor. Aralarında ödüllü öykülerin bulunduğu, efsanevi Güney Gotiğine de selam duran ve 1938 yılında yayımlanan bu derleme, güncelliğinden hiçbir şey kaybetmiyor.

Yorum Yapılmamış

Yorumlar kapalı.