Kahraman Tazeoğlu – Aşkla Kal Pdf Kitap İndir

askla-kal-pdf-indir

İnsan olmaktan yorulur bazen insan. Hayat yorar, aşk yorar, yalnızlık yorar, kalabalık yorar, gelen yorar, giden yorar… Sana sunulan hiçbir şeye alışma bu yüzden. Terk edenler yorar… Daha az güvenmeye, daha az sevmeye ve daha az inanmaya tecrübe diyorlar. Ama bu tecrübe değil, tecrübeyi doğru kullanamamaktır. Daha az güvenmek, güven sorunu yaratır. Gerektiği kadar güvenmelisin. Daha az sevmek yalnızlığı getirir. Hak ettiği kadar sevmelisin. Daha az inanmak inancını zedeler. Neye ne kadar inanman gerek, onu bilmelisin.

Kahraman Tazeoğlu Aşkla Kal isimli edebiyatımıza kazandırdığı eseri aşk üzerine söyleyecek fazla sözü ve kuracak fazla cümlesi olmamasına rağmen yazarak karşımıza çıkardığı bir çok anısı var. Aşkla Kal kitabı her hikayesinde ayrı göz kamaştırıcı aşk kırıntılar çıkar.

Bulunduğu durumdan insanlığından yorulur, sıkılır bazen insan. Yaşamak yorar, sevgi yorar,yalnızlık üzer,kalabalık  bıktırır, gelen yorar .. giden yorar. Bu hayatta sana verilmiş olana kanaat etme o yüzden alışma çevrende gelişen olaylara. Seni bırakıp giden insanlar üzer, yorarlar seni. İnsanlara olan bakışın , bakış açın değişir güvensizliği hissetmeye , sevgisizlikle başa çıkmaya mahkum kalırsın dışarıdan sana olan bakışlar ise seni tecrübe edinmiş olarak görürler oysa ki bumu tecrübe?

Bu tecrübeyi acı ile kazanıp doğru bir şekilde kullanamamaktır. İnsanlara olan güven düşüklüğün zaman geçtikte yerini daha az güvenmeye bırakır. İstediğin kadar insanlara güvenemez , bu durumdan şikayetçi olup güvenmek istersin. Yaşadığın bunca şeyden sonra kendine verdiğin o daha az seveceğim sözü ise seni yalnızlığa iter. Bunlardan çıkardığın dersler bunlar olmamalı insanları hakkettiği ölçüde sevmeli onlara değer vermelisin. İnancını zedeler yaptığın bu davranışlar daha az inanırsın inancın zedelenir. Neye inanıp inanmayacağına kendin karar vermeli kendin öğrenmelisin.İnsanlara artık yeni hayatta terk edildiği kadar terk etmeyi, aldatıldığı kadar aldatmayı öğretiyorlar. Bunlarla beraber giden onca güzel alışkanlık yok oluyor.

pdfkitaparsivi.net keyifli okumalar diler.

[sociallocker id=”368″]”http://link.tl/191eB“[/sociallocker]

Yorum Yapılmamış

Yorumlar kapalı.