Kristin Cast – Kehribar Dumanı Pdf Kitap İndir

Ünlü yazar Kristin Cast’ın ele aldığı Kehribar Dumanı isimli roman okurlar tarafından büyük ilgi gören eserlerden birisi olmuştur. Kötü ruhlar ve kahinin mücadelesini ele alan kitapta fantastik bir dünya sizi karşılayabilir. Okurların dikkatini çeken bu dünyada yaşanan olaylar bir hayli önemli sonuçlar doğuruyor. Özellikle Kristin Cast’ın bakış açısı sizlere farklı bir tablo sergileyecek. Kehribar Dumanı isimli kitabın önemli bir kısmı ise kötü ruhlara ayrılmıştır. Ruhların iç savaşı ve kahin üzerindeki etkisi kitabın sürpriz noktalarından birisi haline gelmiştir. Kristin Cast’ın vurguladığı bazı noktalar ise size önemli bir ayrıntıyı verecek. Basın bülteninde yer alan tanıtım yazısında bu tür ayrıntılara fazlasıyla yer verildiği gözlemleniyor.

Kehribar Dumanı isimli romanın tanıtım yazısı şu şekildedir; Ölüler Diyarı Tartaros zindanlarındaki kötü ruhların ebedî cezalarını çekmesini sağlayan Furialar ve tek oğulları Alek, birinin kafesleri açmasıyla Ölümlüler Diyarı’na kaçan kötü ruhları geri getirmek için her yolu denerler. Dünyayı cehenneme çevirmeden Alek onları durdurmak zorundadır ancak ne kadar güçlü olursa olsun, bu işi tek başına başaramayacaktır. O yüzden Delfi kâhinlerinin soyundan gelen son kâhini bulup uyandırmalı, ikili güçlerini birleştirerek hem yeraltı dünyasını hem yeryüzünü yok oluştan kurtarmalıdır.

Ne var ki hiçbir şeyin farkında olmayan müstakbel kâhin Eva, intikam peşindeki kötü ruhlardan birinin eline düşmüştür ve ölüm kalım savaşı vermektedir. Bir seri cinayet davasını soruşturan dedektiflerin yolu Eva ve Alek’le kesişince olaylar daha da karmaşık bir hal alır. Alek ile Eva artık hem iki dünyayı hem de birbirlerini kurtarmak zorundadır…

“Cast’in ince zekâsı, yaratıcılığı ve yeteneği âdeta ışıldıyor!

Tadına doyulmaz bir anlatım!”

– The New York Times ve USA Today çoksatan yazarı Gena Showalter –

“Heyecan verici bir okuma deneyimi. Her sayfada ölümle burun buruna gelen kahramanları ve sürükleyici olay örgüsüyle patlamaya hazır bir seri.”

– RT Book Reviews –

“Yunan mitolojisi ile baş döndürücü bir aksiyonu birleştiren Kehribar Dumanı’nı son sayfasına kadar elinizden bırakamayacaksınız.”

– The New York Times çoksatan yazarı Jennifer L. Armentrout –

Bu tür romanlara ilgi gösteren kişilerin Kehribar Dumanı isimli romanı arşivlerine almasını öneriyoruz.

Yorum Yapılmamış

Yorumlar kapalı.