Maxime Chattam – Karanlığın Soluğu Pdf Kitap İndir

Ünlü yazar Maxime Chattam’ın eşsiz romanı Karanlığın Soluğu okurlar tarafından beğeni toplayan eserler arasında yer almaktadır. Son zamanlarda birçok okurun paylaşım yaptığı ve dikkat çektiği bu roman olay örgüsü ile dikkat çekiyor. Özellikle karakterlerin ortaya koyduğu düşünce tarzları ve bunların anlatım biçimi büyük bir ilgi görmüştür. Gizemli şehir New York’ta geçen olayları ele alan Karanlığın Soluğu isimli e kitap sizlere karmaşık bir dünyayı da anlatıyor. Eğer karakterlere odaklanmak istiyorsanız hikayenin biraz kalabalık olduğunu vurgulamalıyız. Bu nedenle şaşkınlık yaşamayın. İlk kitapta FBI bünyesinde çalışan Joshua Brolin’in hikayesini barındıran bu roman bu kez kendisinin dedektif olduğu bir bölümü ele alıyor ve okurlara yansıtıyor.

Maxime Chattam’ın keyifli romanı Karanlığın Soluğu’nun tanıtım bülteninde yer alan ifadeler şu şekildedir; ”New York… Kentlerin belki de en karmaşığı… Olağanüstü gölgelerin egemenliğinde, birçok gizi barındıran o kalabalık kent. Kalabalığın içinde neler yaşanıyor? Sapkınlıklar, kaçırılmalar, cinayetler… Bu kentin en büyük tutkusu cehennem belki de. Ve o cehennem bir kitapta soluk alıp vermeye başlıyor, cehennemin karanlığı gözlerimizi yakıyor. Kötü Ruh’la Türk okurlarını sımsıkı yakalayan Maxime Chattam’ın yeni romanı Karanlığın Soluğu bizi soluksuz bırakıyor.

İlk kitapta FBİ’den ayrılan Joshua Brolin, bu kez polis teşkilatından da uzakta bir özel detektif olarak çıkıyor karşımıza. Teşkilatın içinden Annabel ile birlikte korkunç bir ya da birkaç katilin peşinde olarak… Her şey, çırılçıplak ve kafa derisi kazınmış olarak bulunan bir kurbanla başlıyor. Ve kurbanlar gün geçtikçe artıyor. Kadın, erkek, çocuk… Öldüler mi, yoksa hâlâ yaşıyorlar mı? Yaşıyorlarsa, nasıl bir işkencedir çektikleri? Caliban, her şeyin ve herkesin efendisi bu tüyler ürpertici macerada. Ama Caliban kim? Ve aslında kim kimin efendisi? Bu dünyaya egemen olan iblisler uzağımızda mı yoksa bir nefes kadar yakın mı bize? New York bir ses oluyor kulağımıza dolan, kentin gölgeleri de kâbuslarımız… Karanlığın Soluğu, bizi esir alıyor.”

Yukarıdaki bilgilerden de anlaşılacağı üzere Karanlığın Soluğu sizi derin bir anlatım biçimi ile karşılıyor. Siz de bu roman ile kendinize iyi bir alternatif sunabilirsiniz.

Yorum Yapılmamış

Yorumlar kapalı.