Nicola Cornick – Maskeli Aşk Pdf Kitap İndir

Ünlü yazar Nicola Cornick’in dikkat çeken eserlerinden birisi olan Maskeli Aşk kadınların duygusal değişimleri ve hayata karşı bakış açılarını en ince ayrıntısına kadar ele alıyor. Bir insanın en büyük mutluluğu olan aşk kadınların maskelerini düşüren duygulardan birisi haline dönüşüyor. Oysa kadınların bu duygusal değişime daha mantıklı yanaşması ve duyguyu zirvede yaşaması büyük problemleri beraberinde getirebilir. Romanda dikkat çeken birçok unsur yer alıyor. Kadınların adalet sistemini yaratması ve kendi adaletlerine göre adım atması en önemli unsurlardan birisi. Ancak var olan adalet sistemine karşı gelip gelemeyecekleri ise romanı farklı bir noktaya taşıyor. Siz de bu romanı okuyarak farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Nicola Cornick’in Maskeli Aşk romanının basın bülteninde yer alan tanıtım yazısı; ”Sadece aşk, bir kadının maskesini düşürebilir… Muhteşem Kızlar

Azılı eşkıya çetesi Muhteşem Kızlar güçsüzleri savunmak için Kuzey Yorkshire’ın yabani tepeleri ve vadilerinde at koşturmaktadır. Cesurca, Robin Hoodvari maceralara atılan bu kadınlar, topluma adalet getirmeye çalışırken ülkenin adalet sisteminden kaçabilecekler midir?
-Gizem Avcısı-

Binbaşı Nick Falconer, Muhteşem Kızlar’ın maskesini düşürmek üzere Londra’dan gönderilmiştir. Ancak bir grup zalim kadın bulmayı beklerken karşısına dul bir hanımefendi olan Marina Osborne çıkar. Genç adam bu gizemli ve güzel kadının, Muhteşem Kızlar’dan biri olduğuna inanamaz. Çekici asker, genç kadının bedeni, ruhu ve sırlarını ele geçirmek için ikisini de yakan bir tutkuyla onu baştan çıkarmaya çalışırken kendi duygularına hâkim olabilecek midir?

“Maskeli Aşk, özgürlük ve esaret kavramlarını, bunların insan kalbine neler yapabileceğini sorgulayan, merak uyandırıcı ve kışkırtıcı bir hikâye. Sempatik bir kadın, cesur bir erkek, macera ve gizem, karşı konulamaz çekim ve şehvet. Kesinlikle okunmalı!” şeklindedir.

Eğer bu tür duygusal değişimlere yol açan romanlardan hoşlanıyorsanız bir klasik haline gelmiş olan Maskeli Aşk isimli eseri arşivinize almanızı öneririz. Maskeli Aşk günümüz kadınlarının aşka bakış açısını da gözler önüne seriyor. Bakalım siz bu romandaki olay örgülerinden ve bakış açılarından memnun kalacak mısınız? Serinin önemli romanlarından birisi olan bu kitap Ceyda Aldemir Down tarafından çevrilmiştir.

Yorum Yapılmamış

Yorumlar kapalı.