Palme Yayınları Pdf Kitap İndir

PALME PDF YAYINLARI İNDİR!

Palme Yayınları ile hem Öğretmenlerimiz hem de Öğrenciler daha faydalı kaynaklar ile kendilerini istedikleri derslerde başarıya götürebilirler. Ygs – Lys ve Teog konusunda en iyi yayınların sahibi Palme yayınlarının PDF hallerini ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İsterseniz tabletinizde soruları çözebilir, isterseniz akıllı tahtada öğrencilerinize sunum yapabilirsiniz.

Palme Yayınları Kurumsal Tanıtım Videosu

Aşağıda hem konu anlatımları hem de soru bankalarının Palme Pdf Yayınları indirme linkleri bulunmaktadır. İndirdiğiniz pdf kitaplar zip halindedir. Zip dosyasından çıkarıp kullanabilirsiniz. Başarılar dileriz.

palmenin kusüu-izim

PALME LYS YGS SORU BANKALARI

Palme Yayınları Soru Bankaları

Palme YGS Soru BankasıPalme LYS Soru Bankası


Palme YGS – LYS Soru Bankası

EK OLARAK;

Palme Yayıncılık 11. Sınıf Fizik Konu Anlatımı ve Soru Bankası Pdf İndir

  1. Konu Anlatımlı
  2. Soru Bankası


En Yeni ve Yasal kitapları online olarak satın almak için; www.palmeyayinevi.com

Şuan Palme Yayınları yasal olarak bulunmamaktadır. Yukarıdaki linkler  (https://palmepdfindirr.blogspot.com.tr) adresinden alınmıştır. Sitemizde Palme Yayınları dosyaları barındırılmamaktadır. Telif hakkı bildirimi için ( antisansur@hotmail.com ) adresine mail atabilirsiniz.


Bu dokümanları görüntüleyebilmek için bilgisayarınızda Adobe Reader uygulamasının yüklü olması gerekmektedir. Ücretsiz yüklemek için logoya tıklayınız…

adobe-reader-indir

Bir yorum

  • Aslı Üsküplü 17 Kasım 2017, 16:58

    Palme yayınlarının soruları orta derecede ve güzel. Bende bu sene sınava hazırlanıyorum. Bu kitabı indirip çıktısını aldım ve dosyama koydum.