Robert Ludlum – Hades Dehşeti Pdf Kitap İndir

Ürnlü yazar Robert Ludlum’un hazırlayıp sunduğu Hades Dehşeti isimli roman okurlar tarafından yoğun ilgi gören kitaplar arasında yer almaktadır. Hades Dehşeti kitabı bugüne dek karşılaşmadığınız farklı bir atmosfer ile karşınıza çıkıyor. Hades Dehşeti’nde yaratılan karakterlerin de önemli görevleri üstlendiği gözlemleniyor. Son dönemlerde karşımıza çıkmayan türden olaylara tanık olacağınız bu romanda size sunulan ipuçları ise dikkat çekici ayrıntılar arasında yer alıyor. Dünya çapındaki otoriter yazarlar tarafından değerlendirilen bu romanın yüksek puanlar aldığı gözlemleniyor. Ayrıca sektöre bağlı olan önemli markalarda Hades Dehşeti isimli kitaba önemli bir yer ayırıyor. Siz de bu türde bir kitabı deneyerek farklı içerikleri arşivinize ekleyebilirsiniz. İlginizi çekebilecek anlatıma sahip olan Hades Dehşeti sizleri bekliyor.

Robert Ludlum’un hazırlayıp sunduğu Hades Dehşeti isimli romanın tanıtım bülteninde yer verilen ifadeler; Gerilim ve entrikanın ustası Robert Ludlum her biri bestseller olan yirmi bir kitap yazdı. Otuz iki dile çevrilmiş olan kitaplarının tüm dünyada 210 milyon adet sattığını söylersek, ‘Ludlum bağımlıları’ hakkında bir ipucu vermiş oluruz. Yazar otuz yıldan uzun bir süredir milyonlarca okuyucuyu heyecanlandırmaya devam ediyor. Hades Dehşeti, Ludlum’un tüm ustalığını ortaya koyan, soluk soluğa okunacak bir roman. Bir okuyucusunun dediği gibi, Ludlum, “Robin Cook’un tıbbi gerilim romanlarıyla Tom Clancy’nin siyasi gerilim romanlarının tadını kendi entrika ustalığıyla karıştırarak” elinizden bırakamayacağınız bir kitap yazmış.

Amerika’nın üç farklı yerinde üç kişi Ebola virüsüne benzer bir virüse yenik düşerek ölünce, ABD Askeri Bulaşıcı Hastalıklar Tıbbi Araştırma Enstitüsü devreye girmek zorunda kalır. Enstitünün baş doktoru (ve eski gizli servis üyesi) Yarbay Jon Smith yurt dışındaki bir konferansta olduğu için tıbbi araştırmayı nişanlısı ve meslektaşı Dr. Sophia Russell üstlenir. Smith ülkesine dönmek üzereyken FBI ajanı olan eski bir dostu tarafından uyarılır ve hem kendi hayatının hem de Amerika halkının korkunç bir tehlikeyle yüz yüze olduğunu öğrenir. Görevinin başına döndüğünde dehşet verici bir durumla karşılaşınca arkadaşının haklı olduğunu anlar. SAS komandosu Peter’i, çocukluk arkadaşı olan, otistik dahi Marty’yi ve bir CIA uzmanını yanına alan Smith zorlu bir mücadeleye girişir; para için dünyayı felakete itmekten çekinmeyen bir psikopata ve onun maşası olan insanlara müthiş bir savaş açar.

Yorum Yapılmamış

Yorumlar kapalı.