Stephen King – Tom Gordon’a Aşık Olan Kız Pdf Kitap İndir

Dünyaca ünlü yazar Stephen King’in ünlü romanlarından Tom Gordon’a Aşık Olan Kız, okurların en çok sevdiği kitaplardan birisidir. Hem akrakter analizleri hem yaşanan olaylar hem de farklı bakış açısı okurları etkileyen noktalardan birisi olmuştur. Tom Gordon’a Aşık Olan Kız romanında yer alan karakterlerin yaşadığı olayları bir başka roman kitabında kolay kolay görmek mümkün değildir. Çünkü romanda karakterlerin duyguları imkansız olayların yaşanmasına neden olabiliyor. Eğer siz de Stephen King’in romanlarını seviyorsanız Tom Gordon’a Aşık Olan Kız isimli romanı muhakkak okumalısınız. Tom Gordon’a Aşık Olan Kız romanında yer alan bilinmeyen dair yolculuk teması sizleri derinden etkileyecektir. Arşivin önemli parçalarından birisi olan Tom Gordon’a Aşık Olan Kız’ın tanıtım bülteninden yeterli oranda bilgi alabilirsiniz.

Ünlü yazar Stephen King’in Tom Gordon’a Aşık Olan Kız romanının tanıtım bülteninde yer alan ifadeler şu şekildedir; ”Broşür, Appalachian Yolunun Maine-Nej Hampshire bölümündeki altı millik yürüyüş parkurunun orta zorlukta olduğunu belirtiyordu. Bu parkur, dokuz yaşındaki Trisha McFarlandın erkek kardeşi ve annesiyle bir cumartesi gününü geçirecekleri yerdi. Trisha, annesiyle kardeşinin her zamanki çekişmelerinden kurtulmak için yoldan ayrılıp sonra da kestirmeden onları yakalamak isterken, tehlike ve korku dolu vahşiliğin derinliklerine daldı. Karanlık çöktüğünde ise bu derinliklerin tam ortasındaydı artık.

Trisha, sezgileriyle yönünü bulmak; aklıyla kendini savunmak ve cesaretiyle giderek artan korkusunu yenmek zorundaydı. Korkusunu yatıştırmak için Walkmaninden Boston Red Soxın beyzbol maçını yayınlayan radyo istasyonunu ayarladı. Kahramanı, Tom Gordonın cesur atışları, Trishayı yalnızlığa karşı da koruyordu. Radyo istasyonunun sesi giderek zayıflayıp yok olduğunda Trisha, Tom Gordonın yanında olduğunu hayal etmeye başladı. Artık yalnız değildi.

En ilkel duygularımıza seslenen ve harekete geçiren Tom Gordona Aşık Olan Kız, bilinmeyene karşı duyduğumuz derin korkunun ve buna karşı koyacak cesaretin, inancın romanı. Daha doğrusu, bizi küçük bir kızın yenilmez ruhuna tanık eden, korkunç bir peri masalı…”

Siz de bu kitapla birçok farklı duygu yaşayabilir ve arşivinize değer katabilirsiniz. İlgili kitap Stephen King’in en çok beğenilen romanları arasındadır.

Yorum Yapılmamış

Yorumlar kapalı.