Tuncay Özkan Öldurun O Gazeteciyi Pdf Kitap İndir

Tuncay Özkan’ın elinden çıkmış siyasi içerikli bu kitap ile gazetecilik mesleğinin ne tür zorluklarla karşı karşıya olduğunu okuyacak ve gazetecilerin karşı karşıya kaldıkları siyasi cinayetler hakkında da bilgi sahibi olacaksınız. Tuncay Özkan Öldürün O Gazeteciyi eserini kalleş pusularda hayatını kaybetmiş tüm gazetecilere atfettiğini beyan etmiştir.

Öldürün O Gazeteciyi kitabı, okuyucuları şok etmeye aday bir kitap. Faili meçhullerin üzerinden ne kadar zaman geçerse geçsin asla üzerinin örtülemeyeceği ve demokrasinin üzerinde de her zaman faillerin bulunması için bir baskı aracı olacağını da hatırlatması açısından önemli bir kitaptır. Kitabın bir polisiye roman akıcılığında fakat polisiye roman okunur gibi okunmaması, içeriğin gerçek hayattan alındığı ve bu coğrafyadaki ayrı bir acıya parmak bastığı bilinciyle okunması önemlidir.

pdfkitaparsivi.net keyifli okumalar diler.

[sociallocker id=”368″]”http://link.tl/16qhv“[/sociallocker]

Oldurun-O-Gazeteciyi-Tuncay-Ozkan-pdf-kitabi

Oldurun-O-Gazeteciyi-Tuncay-Ozkan-pdf-kitabi

 

Bir yorum

  • Sena Mun 17 Kasım 2017, 17:08

    Sürükleyici bir kitap okumak istiyorsanız bu kitabı mutlaka okuyun derim. Kitabı bir an bile yanımdan ayırmayıp, gözümü kırpmadan okudum. Gazete ve cinayeti işliyor.